پخش زنده اینترنتی مراسم مناجات خوانی حاج منصور ارضی از مسجد ارک تهران

پخش زنده اینترنتی مراسم مناجات خوانی حاج منصور ارضی از مسجد ارک تهران                    
برای دومین سال همزمان با فرا رسیدن ماه مبارک رمضان مراسم مناجات و احیای شب قدر توسط حاج منصور ارضی هر شب زنده و مسقیم به صورت صوتی از سایت موسسه قدیم الاحسان پخش می‌گردد.


سال گذشته برای اولین بار مراسم شب‌های ماه رمضان در مسجد ارک تهران به صورت زنده و مستقیم از سایت قدیم الاحسان پخش گردید که با استقبال کم نظیر شما عزیزان روبه رو شد.
با دریافت نظرات شما مردم مومن و شب زنده دار و رفع نقایص، امسال نیز مراسم شب‌های ماه مبارک رمضان به طور کامل و زنده از سایت موسسه قدیم الاحسان پخش می‌گردد.

مخاطبین عزیز برای استفاده از این امکان به جود آمده می‌توانید با ورود به سایت موسسه قدیم الاحسان http://www.ghadimolehsan.ir به صورت زنده از سخنان سخنرانان معظم از ساعت 24 و مناجات و روضه خوانی و عزاداری حاج منصور ارضی و دیگر مداحان اهل بیت(علیهم السلام) از ساعت 1:15 بامداد در مسجد ارک تهران استفاده نمایید.
ضمنا مراسم شب‌های قدر از ساعت 22:30 با قرائت دعای جوشن کبیر  پخش می‌گردد.
 این مراسم، شب‌های ماه مبارک رمضان در مسجد ارک تهران واقع در میدان پانزده خرداد(میدان ارک) از ساعت 23:45 برگزار می‌گردد.

نظرات

مسعود
1394/04/02 12:22:47 ق.ظ

صدای پخش زنده تون خیلی کمه زیادتر کنید لطفا

پاسخ به نظر
علی
1394/04/16 11:40:30 ب.ظ

دمتون گرم واقعا این روضه با صدای این حاجی عزیز خیلی دل نشینه دمتون گرم بسیار .خدا خیرتون بده خیلی مردید.

پاسخ به نظر
سارا
1394/04/21 04:40:03 ق.ظ

الهی خداوند به حاجی سلامتی و عزت و طول عمر بدهد من از مریدان و عاشقان حاج اقا هستم و به همه‌ی شما عزیزان که اسباب این خیر را فراهم می‌کنید پاداشی به دست حضرت زهرا عطا کند .... اگر حرفم به گوش حاج اقا ارضی میرسد بفرمایید ارزو دارم در عمرم ١ بار هم که شده ایشان را از نزدیک ببینم ... ممنونم

پاسخ به نظر

ارسال نظر

پست الکترونیک شما در بخش نظرات عمومی منتشر نخواهد شد.