دشمن نقطه ضربات خود را معطوف به هیات‌ها و جوانان کرده است تا از اهل بیت علیهم السلام جدا شوند.

دشمن نقطه ضربات خود را معطوف به هیات‌ها و جوانان کرده است تا از اهل بیت علیهم السلام جدا شوند.

بیانات حاج منصور ارضی در شب شهادت حضرت معصومه سلام الله علیها مورخ هفتم دی ماه ۱۳۹۶ شهر مقدس قم


بسم الله الرحمن الرحیم

بدانید اگر در جنگ پشت جبهه قوی داشته باشید دشمنان حتما ضربه خواهند خورد.
عزیزان بدانید اگر در جنگ پشت جبهه قوی داشته باشید دشمنان حتما ضربه خواهند خورد. در زمان امام رضا علیه السلام نیز همین‌گونه بود دشمنان مشغول ایشان بودند و پشت جبهه حضرت را نتوانستند تشخیص  بدهند تا از حرکت حضرت معصومه سلام الله علیها چنان ضربه‌ای خورده‌اند که هنوز هم ادامه دارد با ورودشان به ایران، حضور در شهر قم و مرقد متبرک‌شان. حوزه علمیه قم بعد از حوزه نجف همچنان محکم باقی است و ان شاءالله که جوانان قم و دیگر عزیزان نیز حواسشان را بیشتر جمع کنند. توجه کنید هر چقدر سپاه حضرت معصومه علیها السلام قوی‌تر باشد ما بهتر می‌توانیم با دشمن روبرو شویم و جوانانی که در لباس مقدس روحانی توفیق خدمت ندارند هم حداقل می‌توانند با این مجالس این سپاه را قوت ببخشند. دشمن نقطه ضربات خود را معطوف به هیات‌ها و جوانان کرده است تا از اهل بیت علیهم السلام جداشوند. اگر حواسمان نباشد و همت نکنیم جز این سپاه درنخواهیم آمد و با تلاش‌های دشمن از این راه منحرف می‌شویم. آن روز حضرت تنها بودند امروز هم تنها می‌مانند اصلا اهل بیت علیهم السلام در تنهایی دین را به اینجا رسانده و خون دل خورده‌اند. ما باید از این خون دل‌ها کم کنیم زینت مجالس شما عکس شهداست، این یعنی هستند و حداقل شب‌های جمع می‌آیند تا ببینند چند نفر به آن‌ها پیوستند آیا شما به این سپاه اضافه می‌شوید؟
حضرت معصومه سلام الله علیها به این شهر آمدند تا شیعیان به دور او جمع شوند و دین خدا و راه امام رضا علیه السلام را یاری دهند والا این خاندان یک نفر هم کهوباشند مبارزه خود را انجام می‌دهند و به دشمن ضربه می‌زنند. تا به حال به نفس این بزرگواران شهر‌های ما حفظ شده است. شماها در امنیت کامل هستید، آیا این امنیت با گناه منافات ندارد؟ حواستان باشد این امنیت با گناه به آهستگی از بین می‌رود. امشب با حضرت معصومه علیها السلام عهد ببندید و کاری برای خودمان انجام بدهیم.
امام رضا و حضرت معصومه علیهما السلام از شهر و دیار خودشان راه افتادند و به مملکت ما آمدند تا ما را هدایت کنند ولی ما حتی یک دست بلند نمی‌کنیم تا دست ما را بگیرند، بیایید امشب خانه‌ها و دل‌های خود را در همین شب جمعه تطهیر کنیم.